ZAWODNICY KLUBU SPORTOWEGO  "BUDOWLANI OPOLE"  -  ROK  2018

=============================================================================

 DOŁĘGA  DANIEL   ur. 1988 r.                 kategoria wagowa:   + 105  kg

    rekord  życiowy:   417 kg (187+230)

 

brązowy medal IPPM Opole 2017                        -   390 kg  (175+215)   

IX miejsce ME Split 2017                                     -   393 kg  (180+213)  w  kat.  +105 kg

złoty  medal  MPS  Mrocza 2016                          -   400 kg  (180+220)  w  kat.  +105 kg

brązowy medal Turniej IWF Teheran 2016          -   402 kg  (180+224)  w  kat.  +105 kg

złoty medal  MPS Wałbrzych 2015                       -   400 kg  (180+220)  w  kat.  +105 kg

IV miejsce  ME  Tbilisi  2015                              -   417 kg  (187+230)  w  kat.  +105 kg

złoty medal  MPS Łuków 2014                             -   392 kg  (180+212)  w  kat.  +105 kg

IV miejsce  MPS Ciechanów  2013                      -   417 kg  (187+230)  w  kat.  +105 kg

VIII miejsce w ME  Antalya  2012                        -   404 kg  (183+221)  w  kat.  +105 kg

VII miejsce w MME  Bukareszt  2011                  -   372 kg  (165+207)  w  kat.  +105 kg

XVII miejsce  w MŚ  Antalya  2010                     -  380  kg  (178+202)  w  kat.  +105 kg

srebrny medal w MME  Władysławowo 2009      -  391  kg  (182+209)   w  kat.    105 kg

 

  MICHALSKI  ARKADIUSZ    ur.  1990         kategoria wagowa:   105 kg

    rekord życiowy:   405 kg (180+225)

 

złoty medal  ME  Bukareszt  2018               -  396 kg (175+221)  w kat.   105 kg

V miejsce  MŚ  Anaheim  2017                   -  393 kg (173+220)  w kat.   105 kg

złoty medal  MPS  Zamość  2017                -  376 kg (166+210)  w kat. +105 kg

brązowy medal  ME Split  2017                   -  387 kg (170+217)  w kat.  105 kg

złoty medal  IPPM Opole  2017                   -  382 kg (167+215) 

VII miejsce IO  Rio de Janeiro  2016           -  400 kg (179+221)  w kat.  105 kg

złoty medal  MPS    Mrocza  2016               -  396 kg (175+221)  w kat.  105 kg

srebrny medal  ME   Førde   2016                -  403 kg (177+226)  w kat.  105 kg

II miejsce IPPM  Opole 2016                       -  405 kg (180+225)

brązowy medal w ME  Tbilisi 2015             -  399 kg (172+227)  w kat.  105 kg

srebrny medal  MPS Wałbrzych  2015         -  396 kg (175+221)  w kat.  105 kg

VI miejsce w MŚS   Almaty   2014             -  397 kg (175+222)  w kat.  105 kg

złoty medal w  MPS  Łuków  2014             -  404 kg (180+224)  w kat.  105 kg

V miejsce w  MES   Ejlat  2014                   -  388 kg (173+215)  w kat.  105 kg

 

ZWARYCZ  KRZYSZTOF      ur.  1990              kategoria wagowa:   85 kg

    rekord życiowy:   370 kg (153+185)

 

VI miejsce ME Bukareszt  2018                           -  332 kg (150+182)  w kat.  85 kg

srebrny medal MŚ Anaheim  2017                       -  359 kg (162+197)  w kat.  85 kg

złoty  medal  MPS   Zamość  2017                       -  355 kg (160+195)  w kat.  85 kg

brązowy medal ME Split 2017                              -  358 kg (159+199)  w kat.  85 kg

V miejsce  IPPM  Opole  2017                              -  334 kg (150+184) 

I runda DMP Polkowice 2017                               -  370 kg (153+185)

złoty  medal  MPS  Mrocza  2016                         -  336 kg (153+183)  w kat.  85 kg

VIII miejsce Turniej IWF Teheran 2016               -  345 kg (155+190)  w kat.  85 kg

 

KRASKA  KATARZYNA       ur.  1993              kategoria wagowa:   58 kg

    rekord  życiowy:   203 kg (88+115)

 

I miejsce  Turniej Skorogoszcz   2018           -  179 kg (75+104) 

XII miejsce  MŚ  Anaheim   2017                  -  190 kg (82+108)  w kat. 58 kg

złoty medal  MPS  Zamość  2017                  -  191 kg (81+110)  w kat. 58 kg

IX miejsce  ME Split  2017                            -  198 kg (85+113)  w kat. 58 kg

złoty medal  MP AZS Biała Podlaska 2017   -  193 kg (83+110)  w kat. 58 kg

II miejsce IPPK  Ciechanów  2017                -  196 kg (83+113)  w kat. 58 kg

brązowy medal  MME  Eilat  2016                -  197 kg (83+114)  w kat. 58 kg

I miejsce Puchar Bałtyku Gdańsk 2016         203 kg (88+115) 

 

 GRELA  ŁUKASZ        ur.  1993              kategoria wagowa:   105 kg

    rekord  życiowy:   385 kg (178+207)

 

brązowy medal  ME  Bukareszt  2018            -  357 kg (169+188)  w kat.  94 kg

złoty medal  MPS  Zamość  2017                   -  378 kg (178+200)  w kat. 105 kg

IV miejsce  IPPM Opole  2017                       -  359 kg (164+195) 

X miejsce  ME Split  2017                              -  365 kg (170+195)  w kat. 94 kg

IV miejsce ME Tbilisi 2016                            -  385 kg (178+207)  w kat. 94 kg

złoty medal MP AZS Częstochowa 2016        -  295 kg (130+165)  w kat. 94 kg

 

 

 

 BARTH   BARTŁOMIEJ    ur.  1996                  kategoria wagowa:    105 kg

    rekord życiowy:   340 kg (155+185)

 

złoty medal MMP do lat 23 Ciechanów  2018      -  337 kg (150+187)  w kat. 105 kg  

brązowy medal IPPM  Opole  2018                      -  330 kg (145+185) 

II miejsce  Turniej Skorogoszcz 2018                   -  335 kg (150+185)

złoty medal MPS  Zamość  2017                          -  339 kg (153+186)  w kat. 94 kg

złoty medal MMP do lat 23 Zamość  2017           340 kg (155+185)  w kat. 105 kg 

X miejsce IPPM  Opole  2017                               -  310 kg (140+170)  

III miejsce  Turniej Skorogoszcz 2017                  -  320 kg (145+175)  

złoty medal MPJ do lat 20 Nidzica  2016             -  335 kg (153+182)  w kat. 94 kg 

VI miejsce  MŚJ do lat 20  Tbilisi 2016                -  335 kg (154+181)  w kat. 94 kg

 V miejsce MEJ do lat 20  Kłajpeda  2015            -  324 kg (146+178)  w kat. 94 kg

 V miejsce  MPS Wałbrzych 2015                         -  315 kg (145+170)  w kat. 94 kg

XI miejsce MŚJ do lat 20  Wrocław  2015            -  309 kg (141+168)  w kat. 94 kg

srebrny medal MPJ do lat 20  Zamość  2015         -  301 kg (137+164)  w kat. 85 kg

brązowy medal  MPJ do lat 20   Zamość 2014       291 kg (131+160)  w kat. 85 kg

 

 

KULIK  PAWEŁ               ur.  1996                     kategoria wagowa:    94 kg


   rekord życiowy:   351 kg (155+196)

 

złoty medal MMP do lat 23 Ciechanów  2018   -  330 kg (145+185)  w kat. 94 kg

IV miejsce IPPM  Opole  2018                          -  327 kg (140+187)

I miejsce  Turniej Skorogoszcz 2018                 -  345 kg (155+190)

złoty medal MMP do lat 23 Zamość 2017         -  351 kg (155+196)  w  kat. 94 kg

I miejsce  Turniej Skorogoszcz 2017                 -  348 kg (153+195)

VII miejsce IPPM  Opole  2017                         -  340 kg (150+190) 

srebrny medal MPJ do lat 20 Nidzica  2016      -  323 kg (145+178)  w  kat. 94 kg

VII  miejsce MŚJ  Tbilisi 2016                          -  327 kg (147+180)  w  kat.  94 kg 

IV miejsce w  MEJ  Ejlat  2016                        -  328 kg (146+182)  w  kat.  94 kg

 

  ŁAZUGA  KONRAD        ur.  2003         kategoria wagowa:   62 kg

     rekord życiowy:   197 kg (85+112)

 

IX miejsce  Turniej Skorogoszcz 2018         -  170 kg (75+95)

XI miejsce IPPM  Opole  2018                     -  197 kg (85+112)

złoty medal  MP do lat 15  Białki  2017       -  155 kg (70+85)  w kat. 50 kg


 RÓŻAŃSKI   DARIUSZ      ur.  1997              kategoria wagowa:    105  kg

   rekord życiowy:   332 kg (153+179)

 

brązowy medal MMP do lat 23 Ciechanów  2018    -  288 kg (130+158)  w kat. 105 kg

srebrny medal MPS   Zamość  2017                         -  332 kg (153+179)  w kat. 105 kg

VIII miejsce MEJ do lat 20 Durres 2017                  -  326 kg (150+176)  w kat. 105 kg

srebrny medal MMP do lat 20  Łuków 2017             -  312 kg (140+172)  w kat. 105 kg

 czwarte miejsce Turniej Skorogoszcz  2017             -  320 kg (145+175) 

 mistrzostwa Opolskiego OZPC Opole 2016            -  310 kg (143+167)  poprawił wszystkie swoje rekordy życiowe

V miejsce MPJ do lat 20 Nidzica 2016                     -   291 kg (135+156)  w  kat. 105 kg

 pierwszy start: Turniej Skorogoszcz  2015               -  190 kg (85+105) 

 

SKULIMOWSKI  MATEUSZ     ur.  1998         kategoria wagowa:   85 kg

  rekord życiowy:   333 kg (153+180)

 

złoty medal MP AZS  Częstochowa 2018       -  323 kg (148+175)  w kat. 85 kg

srebrny medal IPPM  Opole  2018                   -  322 kg (145+177)

czwarte miejsce MPS   Zamość  2017             -  317 kg (147+170)  w kat. 85 kg

X miejsce MEJ do lat 20 Durres 2017             -  324 kg (151+173)  w kat. 85 kg

złoty medal MMP do lat 20  Łuków 2017        -  332 kg (152+180)  w kat. 94 kg

I rzut DMP Polkowice 2017                             -  333 kg (153+180)

złoty medal MPJ do lat 20  Nidzica  2016       -  328 kg (150+178)  w kat. 85 kg

 VII miejsce MEJ do lat 20  Ejlat 2016            -  322 kg (144+178)  w kat. 85 kg

 

SZATKOWSKI  MATEUSZ   ur.  1996        kategoria  wagowa:     85  kg

   rekord życiowy:  331 kg (145+186)

 

brązowy medal MMP do lat 23 Ciechanów  2018    -  286 kg (130+156)  w kat. 85 kg

III miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2018                   -  295 kg  (130+165) 

brązowy medal MMP do lat 23  Zamość 2017         - 305 kg  (135+170)  w  kat. 85 kg  

VI miejsce IPPM Opole  2017                                  -  331 kg  (145+186)

II miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2017                     -  320 kg  (140+180) 

srebrny medal MPJ do lat 20  Nidzica  2016            - 320 kg  (140+180)  w  kat. 85 kg  

VII miejsce MPS   Mrocza  2016                              -  312 kg  (137+175)  w  kat. 85 kg

V miejsce  MPS Wałbrzych  2015                             -  285 kg  (125+160)  w  kat. 77 kg

złoty medal  MPJ do lat 20   Zamość 2015                - 286 kg  (123+163)  w  kat. 77 kg

III miejsce Turniej Skorogoszcz 2015                       - 270 kg (120+150)  w kat. juniorów do lat 20

brązowy medal MPJ do lat 20  Zamość  2014           -  258 kg  (115+143)  w  kat.  77 kg


URBAN   KACPER           ur.  2001        kategoria  wagowa:     62  kg

   rekord życiowy:  220 kg (100+120)

 

X miejsce IPPM Opole  2018                                    -  220 kg  (100+120) 

VII miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2018                  - 200 kg  (90+110)

srebrny medal MPS Zamość 2017                             - 213 kg (98+115)  w kat. 56 kg

brązowy medal OOM Siedlce  2017                          - 202 kg  (92+110)  w kat. 56 kg  

V miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2017                     - 192 kg  (85+107) 

złoty medal MPJ do lat 15  Biłgoraj  2016                - 172 kg  (75+97)   w  kat. 50 kg  

IV miejsce MEJ do lat 15 Nowy Tomyśl 2016          - 162 kg  (74+88)    w kat. 50 kg

mistrzostwa Opolskiego OZPC  2016  Opole            - 185 kg (82+103)  rekord Polski Juniorów do lat 15 i 17
                                                                                                                                                                        

 

KMITA   DOMINIK           ur.    2001          kategoria  wagowa:     77  kg

        rekord życiowy:  275 kg (120+155)

 

VIII miejsce IPPM Opole  2018                                -  275 kg  (120+155) 

V miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2018                     -  265 kg  (115+150)


 

 

 

Sponsorzy