ZAWODNICY KLUBU SPORTOWEGO  "BUDOWLANI OPOLE"  -  ROK  2018

=============================================================================

 DOŁĘGA  DANIEL   ur. 1988 r.                 kategoria wagowa:   + 105  kg

    rekord  życiowy:   417 kg (187+230)

 

brązowy medal IPPM Opole 2017                        -   390 kg  (175+215)   

IX miejsce ME Split 2017                                     -   393 kg  (180+213)  w  kat.  +105 kg

złoty  medal  MPS  Mrocza 2016                          -   400 kg  (180+220)  w  kat.  +105 kg

brązowy medal Turniej IWF Teheran 2016          -   402 kg  (180+224)  w  kat.  +105 kg

złoty medal  MPS Wałbrzych 2015                       -   400 kg  (180+220)  w  kat.  +105 kg

IV miejsce  ME  Tbilisi  2015                              -   417 kg  (187+230)  w  kat.  +105 kg

złoty medal  MPS Łuków 2014                             -   392 kg  (180+212)  w  kat.  +105 kg

IV miejsce  MPS Ciechanów  2013                      -   417 kg  (187+230)  w  kat.  +105 kg

VIII miejsce w ME  Antalya  2012                        -   404 kg  (183+221)  w  kat.  +105 kg

VII miejsce w MME  Bukareszt  2011                  -   372 kg  (165+207)  w  kat.  +105 kg

XVII miejsce  w MŚ  Antalya  2010                     -  380  kg  (178+202)  w  kat.  +105 kg

srebrny medal w MME  Władysławowo 2009      -  391  kg  (182+209)   w  kat.    105 kg

 

  MICHALSKI  ARKADIUSZ    ur.  1990         kategoria wagowa:   105 kg

    rekord życiowy:   405 kg (180+225)

 

złoty medal  ME  Bukareszt  2018               -  396 kg (175+221)  w kat.   105 kg

V miejsce  MŚ  Anaheim  2017                   -  393 kg (173+220)  w kat.   105 kg

złoty medal  MPS  Zamość  2017                -  376 kg (166+210)  w kat. +105 kg

brązowy medal  ME Split  2017                   -  387 kg (170+217)  w kat.  105 kg

złoty medal  IPPM Opole  2017                   -  382 kg (167+215) 

VII miejsce IO  Rio de Janeiro  2016           -  400 kg (179+221)  w kat.  105 kg

złoty medal  MPS    Mrocza  2016               -  396 kg (175+221)  w kat.  105 kg

srebrny medal  ME   Førde   2016                -  403 kg (177+226)  w kat.  105 kg

II miejsce IPPM  Opole 2016                       -  405 kg (180+225)

brązowy medal w ME  Tbilisi 2015             -  399 kg (172+227)  w kat.  105 kg

srebrny medal  MPS Wałbrzych  2015         -  396 kg (175+221)  w kat.  105 kg

VI miejsce w MŚS   Almaty   2014             -  397 kg (175+222)  w kat.  105 kg

złoty medal w  MPS  Łuków  2014             -  404 kg (180+224)  w kat.  105 kg

V miejsce w  MES   Ejlat  2014                   -  388 kg (173+215)  w kat.  105 kg

 

ZWARYCZ  KRZYSZTOF      ur.  1990              kategoria wagowa:   85 kg

    rekord życiowy:   370 kg (153+185)

 

VI miejsce ME Bukareszt  2018                           -  332 kg (150+182)  w kat.  85 kg

srebrny medal MŚ Anaheim  2017                       -  359 kg (162+197)  w kat.  85 kg

złoty  medal  MPS   Zamość  2017                       -  355 kg (160+195)  w kat.  85 kg

brązowy medal ME Split 2017                              -  358 kg (159+199)  w kat.  85 kg

V miejsce  IPPM  Opole  2017                              -  334 kg (150+184) 

I runda DMP Polkowice 2017                               -  370 kg (153+185)

złoty  medal  MPS  Mrocza  2016                         -  336 kg (153+183)  w kat.  85 kg

VIII miejsce Turniej IWF Teheran 2016               -  345 kg (155+190)  w kat.  85 kg

 

KRASKA  KATARZYNA       ur.  1993              kategoria wagowa:   58 kg

    rekord  życiowy:   203 kg (88+115)

 

I miejsce  Turniej Skorogoszcz   2018           -  179 kg (75+104) 

XII miejsce  MŚ  Anaheim   2017                  -  190 kg (82+108)  w kat. 58 kg

złoty medal  MPS  Zamość  2017                  -  191 kg (81+110)  w kat. 58 kg

IX miejsce  ME Split  2017                            -  198 kg (85+113)  w kat. 58 kg

złoty medal  MP AZS Biała Podlaska 2017   -  193 kg (83+110)  w kat. 58 kg

II miejsce IPPK  Ciechanów  2017                -  196 kg (83+113)  w kat. 58 kg

brązowy medal  MME  Eilat  2016                -  197 kg (83+114)  w kat. 58 kg

I miejsce Puchar Bałtyku Gdańsk 2016         203 kg (88+115) 

 

 GRELA  ŁUKASZ        ur.  1993              kategoria wagowa:   105 kg

    rekord  życiowy:   385 kg (178+207)

 

brązowy medal  ME  Bukareszt  2018            -  357 kg (169+188)  w kat.  94 kg

złoty medal  MPS  Zamość  2017                   -  378 kg (178+200)  w kat. 105 kg

IV miejsce  IPPM Opole  2017                       -  359 kg (164+195) 

X miejsce  ME Split  2017                              -  365 kg (170+195)  w kat. 94 kg

IV miejsce ME Tbilisi 2016                            -  385 kg (178+207)  w kat. 94 kg

złoty medal MP AZS Częstochowa 2016        -  295 kg (130+165)  w kat. 94 kg

 

 

 

 BARTH   BARTŁOMIEJ    ur.  1996                  kategoria wagowa:    105 kg

    rekord życiowy:   340 kg (155+185)

 

złoty medal MMP do lat 23 Ciechanów  2018      -  337 kg (150+187)  w kat. 105 kg  

brązowy medal IPPM  Opole  2018                      -  330 kg (145+185) 

II miejsce  Turniej Skorogoszcz 2018                   -  335 kg (150+185)

złoty medal MPS  Zamość  2017                          -  339 kg (153+186)  w kat. 94 kg

złoty medal MMP do lat 23 Zamość  2017           340 kg (155+185)  w kat. 105 kg 

X miejsce IPPM  Opole  2017                               -  310 kg (140+170)  

III miejsce  Turniej Skorogoszcz 2017                  -  320 kg (145+175)  

złoty medal MPJ do lat 20 Nidzica  2016             -  335 kg (153+182)  w kat. 94 kg 

VI miejsce  MŚJ do lat 20  Tbilisi 2016                -  335 kg (154+181)  w kat. 94 kg

 V miejsce MEJ do lat 20  Kłajpeda  2015            -  324 kg (146+178)  w kat. 94 kg

 V miejsce  MPS Wałbrzych 2015                         -  315 kg (145+170)  w kat. 94 kg

XI miejsce MŚJ do lat 20  Wrocław  2015            -  309 kg (141+168)  w kat. 94 kg

srebrny medal MPJ do lat 20  Zamość  2015         -  301 kg (137+164)  w kat. 85 kg

brązowy medal  MPJ do lat 20   Zamość 2014       291 kg (131+160)  w kat. 85 kg

 

 

KULIK  PAWEŁ               ur.  1996                     kategoria wagowa:    94 kg


   rekord życiowy:   351 kg (155+196)

 

złoty medal MMP do lat 23 Ciechanów  2018   -  330 kg (145+185)  w kat. 94 kg

IV miejsce IPPM  Opole  2018                          -  327 kg (140+187)

I miejsce  Turniej Skorogoszcz 2018                 -  345 kg (155+190)

złoty medal MMP do lat 23 Zamość 2017         -  351 kg (155+196)  w  kat. 94 kg

I miejsce  Turniej Skorogoszcz 2017                 -  348 kg (153+195)

VII miejsce IPPM  Opole  2017                         -  340 kg (150+190) 

srebrny medal MPJ do lat 20 Nidzica  2016      -  323 kg (145+178)  w  kat. 94 kg

VII  miejsce MŚJ  Tbilisi 2016                          -  327 kg (147+180)  w  kat.  94 kg 

IV miejsce w  MEJ  Ejlat  2016                        -  328 kg (146+182)  w  kat.  94 kg

 

  ŁAZUGA  KONRAD        ur.  2003         kategoria wagowa:   62 kg

     rekord życiowy:   197 kg (85+112)

 

IX miejsce  Turniej Skorogoszcz 2018         -  170 kg (75+95)

XI miejsce IPPM  Opole  2018                     -  197 kg (85+112)

złoty medal  MP do lat 15  Białki  2017       -  155 kg (70+85)  w kat. 50 kg


 RÓŻAŃSKI   DARIUSZ      ur.  1997              kategoria wagowa:    105  kg

   rekord życiowy:   332 kg (153+179)

 

brązowy medal MMP do lat 23 Ciechanów  2018    -  288 kg (130+158)  w kat. 105 kg

srebrny medal MPS   Zamość  2017                         -  332 kg (153+179)  w kat. 105 kg

VIII miejsce MEJ do lat 20 Durres 2017                  -  326 kg (150+176)  w kat. 105 kg

srebrny medal MMP do lat 20  Łuków 2017             -  312 kg (140+172)  w kat. 105 kg

 czwarte miejsce Turniej Skorogoszcz  2017             -  320 kg (145+175) 

 mistrzostwa Opolskiego OZPC Opole 2016            -  310 kg (143+167)  poprawił wszystkie swoje rekordy życiowe

V miejsce MPJ do lat 20 Nidzica 2016                     -   291 kg (135+156)  w  kat. 105 kg

 pierwszy start: Turniej Skorogoszcz  2015               -  190 kg (85+105) 

 

SKULIMOWSKI  MATEUSZ     ur.  1998         kategoria wagowa:   85 kg

  rekord życiowy:   333 kg (153+180)

 

złoty medal MP AZS  Częstochowa 2018       -  323 kg (148+175)  w kat. 85 kg

srebrny medal IPPM  Opole  2018                   -  322 kg (145+177)

czwarte miejsce MPS   Zamość  2017             -  317 kg (147+170)  w kat. 85 kg

X miejsce MEJ do lat 20 Durres 2017             -  324 kg (151+173)  w kat. 85 kg

złoty medal MMP do lat 20  Łuków 2017        -  332 kg (152+180)  w kat. 94 kg

I rzut DMP Polkowice 2017                             -  333 kg (153+180)

złoty medal MPJ do lat 20  Nidzica  2016       -  328 kg (150+178)  w kat. 85 kg

 VII miejsce MEJ do lat 20  Ejlat 2016            -  322 kg (144+178)  w kat. 85 kg

 

SZATKOWSKI  MATEUSZ   ur.  1996        kategoria  wagowa:     85  kg

   rekord życiowy:  331 kg (145+186)

 

brązowy medal MMP do lat 23 Ciechanów  2018    -  286 kg (130+156)  w kat. 85 kg

III miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2018                   -  295 kg  (130+165) 

brązowy medal MMP do lat 23  Zamość 2017         - 305 kg  (135+170)  w  kat. 85 kg  

VI miejsce IPPM Opole  2017                                  -  331 kg  (145+186)

II miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2017                     -  320 kg  (140+180) 

srebrny medal MPJ do lat 20  Nidzica  2016            - 320 kg  (140+180)  w  kat. 85 kg  

VII miejsce MPS   Mrocza  2016                              -  312 kg  (137+175)  w  kat. 85 kg

V miejsce  MPS Wałbrzych  2015                             -  285 kg  (125+160)  w  kat. 77 kg

złoty medal  MPJ do lat 20   Zamość 2015                - 286 kg  (123+163)  w  kat. 77 kg

III miejsce Turniej Skorogoszcz 2015                       - 270 kg (120+150)  w kat. juniorów do lat 20

brązowy medal MPJ do lat 20  Zamość  2014           -  258 kg  (115+143)  w  kat.  77 kg


URBAN   KACPER           ur.  2001        kategoria  wagowa:     62  kg

   rekord życiowy:  220 kg (100+120)

 

X miejsce IPPM Opole  2018                                    -  220 kg  (100+120) 

VII miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2018                  - 200 kg  (90+110)

srebrny medal MPS Zamość 2017                             - 213 kg (98+115)  w kat. 56 kg

brązowy medal OOM Siedlce  2017                          - 202 kg  (92+110)  w kat. 56 kg  

V miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2017                     - 192 kg  (85+107) 

złoty medal MPJ do lat 15  Biłgoraj  2016                - 172 kg  (75+97)   w  kat. 50 kg  

IV miejsce MEJ do lat 15 Nowy Tomyśl 2016          - 162 kg  (74+88)    w kat. 50 kg

mistrzostwa Opolskiego OZPC  2016  Opole            - 185 kg (82+103)  rekord Polski Juniorów do lat 15 i 17
                                                                                                                                                                        

 

KMITA   DOMINIK           ur.    2001          kategoria  wagowa:     77  kg

        rekord życiowy:  275 kg (120+155)

 

VIII miejsce IPPM Opole  2018                                -  275 kg  (120+155) 

V miejsce  Turniej  Skorogoszcz  2018                     -  265 kg  (115+150)


 

 

 

Klub Sportowy Budowlani Opole zaprasza do korzystania z pokoi gościnnych.

 

Nasz adres: 45-067 Opole ul.Duboisa 39a, telefon/fax:774425877

 

 

Noclegi OLIMP mają przyjemność przedstawić Państwu ofertę noclegową.

 

Naszym gościom oferujemy miejsca noclegowe w pokojach 1 i 2 osobowych  oraz w apartamencie. Wszystkie pokoje posiadają łazienki. Obiekt położony jest w śródmieściu, co pozwala na sprawne przemieszczanie się i załatwianie spraw biznesowych. Posiadamy własny parking - niestrzeżony.  Nasz hotel to obiekt z kameralną atmosferą a życzliwa i kompetentna obsługa hotelowa dba o dobre samopoczucie naszych gości.

 

Cennik  wakacyjny

 

pokoje wyposażenie cena promocja wakacyjna
apartament wifi, natrysk, w-c 220 zł doba 1 doba 220 zł kolejne 190 zł
pokoje 2 osob. wifi, natrysk, w-c 170 zł doba 1 doba 170 zł kolejne 150 zł
pokoje 1 osob. wifi, natrysk, w-c 140 zł doba 1 doba 140 zł kolejne 120 zł

 

Przy zamówieniach grupowych i dłuższych pobytach istnieje możliwość negocjowania cen.

Ceny weekendowe dla studentów:  60 zł/doba w pokojach 2 osobowych (wifi, natrysk, w-c).

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego obiektu.

 

Noclegi Olimp

ul. Dubois 39a

45-067 Opole

tel/fax: 48 77 442 58 77  lub  501 468 489

www.novum-zp.pl

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Posiadamy 12 pokoi 2-osobowych oraz 2 apartamenty. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, tv, radio. Cena pokoi 2-osobowych - 170 PLN, apartament - 190 PLN. Do dyspozycji gości pozostaje sala konferencyjna mieszcząca 30 osób, parking.

 

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA  MEDALOWE  ZAWODNIKÓW  KLUBU  SPORTOWEGO  BUDOWLANI  OPOLE  W  NAJWAŻNIEJSZYCH  IMPREZACH  O  ZASIĘGU  EUROPEJSKIM  I  ŚWIATOWYM

 

 

 

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE

   

Barcelona 1992

Siemion Krzysztof

srebro   

Barcelona 1992

Wołczaniecki Sergiusz

brąz

Sydney 2000

Kołecki Szymon

srebro

Londyn 2012

Bonk  Bartłomiej

brąz

     
   

 

 

MISTRZOSTWA  ŚWIATA  SENIORÓW

 
     

Ateny 1989

Dąbrowski Mirosław

brąz

Chang Mai 1997

Siemion Krzysztof

brąz

Ateny 1999

Kołecki Szymon

srebro

Antalya 2001

Kołecki Szymon

brąz

Wrocław 2013

             Bonk Bartłomiej

brąz

Anaheim 2017

Zwarycz Krzysztof

srebro

     
 

MISTRZOSTWA  EUROPY SENIORÓW

 
     

Ateny 1989

Dąbrowski Mirosław

brąz

Alborg 1990

Siemion Krzysztof

brąz

Szekszard 1992

Siemion Krzysztof

srebro

Sofia 1993

Siemion Krzysztof

srebro

Sofia 1993

Kozłowski Andrzej

brąz

Sofia 1993

Wołczaniecki Sergiusz

srebro

Warszawa 1995

Kozłowski Andrzej

złoto

La Coruna 1999

Kozłowski Andrzej

brąz

La Coruna 1999

Kołecki Szymon

złoto

Sofia 2000

Kołecki Szymon

złoto

Trencin 2001

Kleszcz Grzegorz

brąz

Trencin 2001

Kołecki Szymon

srebro

Loutraki 2003

Kozłowski Andrzej

brąz

Władysławowo 2006

Najdek Paweł

brąz

Strasburg 2007

Najdek Paweł

brąz

Lignano Sabbiadoro 2008

Ufnal Magdalena

brąz

Mińsk 2010

Szramiak Krzysztof

srebro

Kazań 2011

Bonk Bartłomiej

brąz

Tbilisi 2015

Bonk Bartłomiej

złoto

Tbilisi 2015

            Michalski Arkadiusz

brąz

Forde 2016

Michalski Arkadiusz

srebro

Split 2017

Michalski Arkadiusz

brąz

Split 2017

Zwarycz Krzysztof

brąz

Bukareszt  2018

Michalski Arkadiusz

złoto

Bukareszt  2018

Grela Łukasz

brąz

 

 

   

 

MISTRZOSTWA  ŚWIATA  JUNIORÓW

 

     
     

Savannah 1999

Kołecki Szymon

złoto

Praga 2000

Kołecki Szymon

złoto

Mińsk 2004

Szramiak Krzysztof

srebro

Mińsk 2004

Bonk Bartłomiej

srebro

   

 

 

     
 

MISTRZOSTWA  EUROPY  JUNIORÓW

 
     

Sofia 1998

Kołecki Szymon

złoto

Spała 1999

Kołecki Szymon

złoto

Rijeka 2000

Kołecki Szymon

złoto

Koszyce 2000

Szramiak Krzysztof

złoto

Burgas 2004

Szramiak Krzysztof

srebro

Burgas 2004

Ufnal Magdalena

brąz

Landskrona 2005

Rosoł Tomasz

brąz

Pavia 2007

Koszałka Paweł

srebro

Limassol 2010

Koszałka Paweł

brąz

 

 

 

 

     
 

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA  EUROPY 

 
     

Władysławowo 2009

Kuczyński Damian

brąz

Władysławowo 2009

Kliś Roman

brąz

Limassol 2010

Czekiel Kornel

srebro

Eilat 2012

Krawczyk Łukasz

brąz

   

 

 

 

 

 

MISTRZOSTWA  UNII EUROPEJSKIEJ

 
     

Ciechanów 2009      

Kuczyński Damian

srebro   

Ciechanów 2009

Kliś Roman

złoto

     

 

 

Seniorzy zdobyli 35 medali, juniorzy - 13, młodzieżowcy - 4 2 medale mistrzostw Unii Europejskiej  - razem wywalczyliśmy 54 medale. Zawodnicy naszego klubu stanowią podstawową siłę reprezentacji naszego kraju w najważniejszych imprezach o zasięgu europejskim i światowym.

Od kilku lat w Opolu funkcjonuje Ośrodek Szkolenia Olimpijskiego Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, w którym trenują młodzi kandydaci na reprezentantów kraju w tej dyscyplinie sportu.

 

W kraju od wielu lat zdobywamy tytuły DRUŻYNOWEGO MISTRZA POLSKI, co obrazuje poniższe zestawienie:

 

 

 

 

 

Klub Sportowy "Budowlani" Opole powstał w 1989 roku. W 29-letniej już historii klubu wychowaliśmy bardzo wielu zawodników liczących się nie tylko w kraju, ale również osiągających znaczne sukcesy na arenie międzynarodowej. Mamy na swoim koncie 17 tytułów Drużynowego Mistrza Polski Seniorów, w indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów nasi zawodnicy zdobyli  124  złote  medale,  46  srebrnych  i  30 brązowych.

 
To właśnie z opolskim klubem związana jest dobra karta polskiej sztangi. Nasi zawodnicy stanowią podstawową siłę reprezentacji naszego kraju w najważniejszych imprezach o  zasięgu europejskim  i  światowym.   W  mistrzostwach  Europy i świata  oraz igrzyskach olimpijskich  seniorzy zdobyli 35  medali, juniorzy 13, młodzieżowcy 4 oraz 2 medale mistrzostw Unii Europejskiej.  Żaden klub w Polsce w chwili obecnej nie może poszczycić się takimi  osiągnięciami sportowymi.

 

 

Opolscy medaliści olimpijscy w podnoszeniu ciężarów:

 

 

        

 

  Krzysztof  Siemion   srebrny medal   Barcelona 1992

 

             

 

 

 

 

 

   

 

     Wołczaniecki Sergiusz   brązowy medal  Barcelona 1992 

 

 

       

 

 

 

  

 

 Kołecki   Szymon   srebrny  medal  Sydney  2000

 

 

 

 

 

   

 

  Bonk  Bartłomiej  brązowy   medal  Londyn  2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedstawiciele władz miasta Opola i województwa opolskiego, sponsorzy, działacze,  zawodnicy, trenerzy, pracownicy oraz przyjaciele spotkali się w sobotę 6 grudnia 2014 roku, by świętować 25 lecie istnienia Klubu Sportowego BUDOWLANI  OPOLE. W uroczystości wzięli udział: prezydent Miasta Opola - Arkadiusz  Wiśniewski, przewodniczący Rady Miasta Opola - Szymon Ogłaza,  doradca marszałka województwa opolskiego - Barbara Kamińska, naczelnik wydziału kultury, sportu i turystyki Urzędu Miasta Opola - Dorota Michniewicz-Rybarz oraz Bartosz Ostrowski z departamentu kultury, sportu i turystyki Urzędu Marszałkowskiego.

 

Naszą jubileuszową galę poprowadzili: Donat Przybylski z Radia Opole wraz z Mirosławem Śnigórskim - dyrektorem PSP nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu. Wszystkich zgromadzonych powitał  prezes -  generał Ryszard  Gruszka, po czym obejrzeliśmy film przedstawiający historię naszego klubu. Następnie okolicznościowe puchary, medale, kwiaty otrzymali zarówno jubilaci, jak i wszyscy sponsorzy, przyjaciele i sympatycy Budowlanych Opole.

 

 

 

 

 

Medale okolicznościowe z rąk generała Ryszarda Gruszki, Jacka Połącarza i Ryszarda Szewczyka otrzymali byli wybitni zawodnicy tej sekcji - wielokrotni mistrzowie Polski, Europy i świata:  Magdalena Ufnal-StankiewiczTadeusz Golik, Mirosław Siwiak, Piotr Krukowski,Waldemar Tulej, Krzysztof Szramiak, Krzysztof Sowa, Janusz Godziński. Specjalne wyróżnienie w postaci statuetki z wygrawerowaną swoją sylwetką otrzymali opolscy medaliści olimpijscy:  Tadeusz Rutkowski - brąz Montreal 1976 i Moskwa 1980, Sergiusz Wołczaniecki - brąz Barcelona 1992,  Krzysztof  Siemion - srebro Barcelona 1992, Szymon Kołecki - srebro Sydney 2000  i  Bartłomiej Bonk - brąz Londyn 2010.

 

Serdeczne podziękowania i pamiątkowe medale otrzymali:  Bogdan Malinowski, Arkadiusz Wiśniewski, Barbara Kamińska, Tomasz Michalski, Tadeusz Koteluk, Bolesław Kardela, Edward Kuc, Ryszard Podgórski, Ryszard Urbowicz, Jacek Połącarz, Ryszard Szewczyk i Ryszard Gruszka oraz

 

Elżbieta Wimer, Lucjusz Bilik, Katarzyna Szymczykowska, Irena Adamczyk, Stefan Zdziechowski, Dorota Michniewicz-Rybarz, Anna Kucharska, Jolanta Rożek i Magdalena Żelazna.

 

Podczas naszej gali odbyła się jeszcze jedna miła uroczystość. Przechodzący właśnie na emeryturę Stefan Zdziechowski został uhonorowany przez Szymona Ogłazę i Arkadiusza Wiśniewskiego  tytułem "Zasłużony dla Miasta Opola". Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wieloletnią współpracę i przychylność.

 

 W hali sportowej przy ul. Dubois 39a odbył się też turniej z okazji 25-lecia Klubu Sportowego BUDOWLANI  OPOLE. W zawodach wzięło udział 8 obecnych zawodników naszego klubu (seniorzy, młodzieżowcy i juniorzy) oraz gościnnie wystąpił  zawodnik  z  LKS Polwica Wierzbno  Mateusz Szatkowski.  Poza konkursem startował Siergiej Haranin.  Zawody wygrał  Bartłomiej  BONK, który uzyskał najlepszy wynik w klasyfikacji Sinclai'ra - 413,73 pkt. Drugie miejsce zajął  Daniel  DOŁĘGA z wynikiem   398,11 pkt., a trzecie  Kornel  CZEKIEL - 397,56 pkt.

 

  Wszyscy  zawodnicy  otrzymali  nagrody  ufundowane  przez Urząd Marszałkowski w Opolu oraz  Urząd Miasta Opola.

 

Sobotnie jubileuszowe uroczystości zgromadziły wiele osób, które nie widziały się od wielu lat. Zawodnicy wspominali serdeczną atmosferę panującą w klubie, swoje pierwsze starty, przypominali swoje  największe osiągnięcia sportowe, opowiadali o swoim dzisiejszym życiu poza sportem.

Trener  Ryszard  Szewczyk  i jego  byli  zawodnicy:  Krzysztof   Siemion,  Sergiusz  Wołczaniecki, Tadeusz  Rutkowski, Tadeusz Golik,  Piotr  Krukowski,  Waldemar Tulej,  Mirosław  Siwiak,  Krzysztof   Sowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników uroczystego spotkania. Do zobaczenia na kolejnych jubileuszach.

Sponsorzy