W poniedziałek 12 marca 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Opolu odbył się Festiwal Sportowego Opola, w czasie którego prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski  przekazał  informacje o przyznanych na 2018 rok dotacjach dla opolskich klubów.  Przyznane zostały również  indywidualne stypendia, które zgromadzonym sportowcom wręczył wiceprezydent Przemysław Zych.

Na 2018 rok Klub Sportowy Budowlani Opole otrzymał z Urzędu Miasta dotację w wysokości  250 tysięcy złotych. Symboliczną kartę odebrał   dyrektor klubu Ryszard Szewczyk.

 

Indywidualne stypendia odebrali  obecni  na imprezie zawodnicy naszego klubu: Katarzyna Kraska, Mateusz Szatkowski, Mateusz Skulimowski, Bartłomiej Barth, Dariusz Różański, Kacper Urban. Z powodu choroby przyznanych nagród nie odebrali osobiście: Daniel Dołęga i Sebastian Hoim.

Stypendia zostały również przyznane sztangistom przebywającym obecnie na zgrupowaniu kadry narodowej seniorów w Cetniewie. Arkadiusz Michalski, Łukasz Grela, Paweł Kulik oraz Krzysztof Zwarycz podziękowali za przyznane nagrody i przekazali wszystkim obecnym na gali w Opolu serdeczne pozdrowienia - niech moc będzie z Wami.

 

 

Więcej informacji o przyznanych dotacjach i  stypendiach na www.sportoweopole.pl

 


Sponsorzy